Kuidas osta

Prindi
Sisukaart

Kuidas osta laspa.ee e-poest:

1. Valige välja Teie poolt soovitud toode/tooted ja lisage need ostukorvi klikkides „Osta“

2. Toodet on võimalik lisada Ostukorvi nii toodete üldlehelt kui ka avatud tootekaardilt. Soovitav on teha seda avatud tootekaardilt, sest see garanteerib, et olete saanud toote kohta võimallikult täpse info.

3. Toote/toodete lisamine ostukorvi ei kohusta Teid valitud toodet/tooteid ostma.

4. Otsukorvis saate valitud tooteid ja koguseid muuta.

5. Tellija andmete lehel on oluline sisestada õige kontaktinfo, sest selle alusel vormistatakse Teile arve ning tuuakse kaup transpordifirma poolt kohale.

6. Kui olete kontaktinfo sisestanud, klikkige „Soovin arvet“

7. Arve saadetakse Teile OÜ La Spa poolt e-postiga hiljemalt 2 tööpäeva jooksul alates Tellimuse sisestamisest.

8. laspa.ee e-poes ei saa tasuda automaatselt ilmuva internetipanga-lingi kaudu. Selle piiranguga üritame vältida olukordi, kus ost sooritatakse hetkeemotsiooni ajel või mõtlematult. Sanitaartehnika tuleks osta kasutusse päris pikaks ajaks, seega tuleks kõik põhjalikult läbi mõelda. Samuti aitab selline piirang vältida olukordi, kus raha on makstud, aga ilmneb, et antud toode ei olegi lähiajal saadav (laoseis programmis ja tegelikkuses ei pruugi alati kattuda, kuigi teoreetiliselt sellist olukorda tekkida ei tohiks).

9. Teie tellimus ja arve tühistatakse, kui Te ei ole 3 päeva jooksul arvates arve väljastamisest arvet tasunud (v.a. juhud, kui on teisiti kokku lepitud).

10. Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu 20%.

NB! Meie lubadus pakkuda tasuta transporti ei kattu alati programmi seadetega (seal kipub vahel transporditasu lisanduma). Teile saadetaval arvel on alati selgesti näha, et transpordi hind on 0.- (null) eurot.