Tagastamine

Prindi
Sisukaart

1. laspa.ee e-poest ostetud toodetele kehtib 21 päeva jooksul tagastusõigus (NB! Ei kehti toodetele, mis on valitud Leiunurgast).

2. Toote tagastamiseks palun saatke e-kiri meie klienditeenindusele aadressil info@laspa.ee, kus on ära toodud järgmine info: tagastatav toode, arve number ning arveldusarve, kuhu raha tagasi kanda.

3. Toote saab tagastada ainult siis, kui toode on tagastades täiesti kasutamata ning kahjustamata originaalpakendis.

4. Toote tagastamiseks on kaks võimalust: Te toimetate tagastatava toote kokkulepitud kuupäevaks OÜ La Spa lattu Tallinnas või organiseerib OÜ La Spa tagastavata toote transpordi. Viimasel juhul annab transpordifirma esindaja Teile teada ajavahemiku, millal Te peaksite olema valmis kaupa üle andma. Kauba üleandmine toimub Teie poolt kauba ostmisel märgitud aadressil, maja välisuksel.

5. Raha tagastatud toote eest kanname tagasi Teie arveldusarvele 7 päeva jooksul alates kauba nõuetekohasest tagastamisest. Juhul, kui tagastamise on korraldanud OÜ La Spa, võetakse tagastatavast rahasummast maha transpordikulu, mis ei ületa arvel märgitud saatekulusid.

6. Kui toode on ostetud kampaania korras, kus kaubale on lisatud veel mõni toode ja/või teenus, tuleb tagastada ka lisatud toode ja/või võetakse tagastatavast summast maha tarbitud teenuse maksumus.

7. Toote tagastamisel ei kompenseerita toote transpordikulusid (need on arvel alati eraldi välja toodud).