Tarneaeg ja transport

Prindi
Sisukaart

NB! TASUTA transport (Eestis)!

1. Tarneaeg laspa.ee e-poest ostetud toodetele on üldjuhul 1-4 päeva alates arve tasumisest. Erijuhud: minibasseinid 2,5 kuud.
Täpsem info tarneaja kohta on nähtav iga toote tootekaardil.

2. Kui tellitud tooted on meie poolt transpordifirmale üle antud, võtab transpordifirma Teiega ühendust, et täpsustada toodete kättetoimetamise aeg. Tellitud tooted toimetatakse Teie poolt näidatud aadressil maja välisukseni.

3. Palun jälgige tellimuse vormistamisel esitatavate kontaktandmete õigsust vältimaks viivitusi ja arusaamatusi toodete kohaletoimetamisel! La Spa OÜ ja transpordifirma ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Teie poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest.

4. Tooted antakse transpordifirma poolt Teile üle koos saatelehega. Enne saatelehe allkirjastamist soovitame Teil toodete pakendid üle vaadata. Pakendi(te) väliste vigastuste korral palun kindlasti märkida see transpordifirma esindajale jäävale saatelehe eksemplarile.

5. Soovi korral võite tulla ka ise kaubale järele (tarnekoht "´La Spa ladu Tallinn"). Sel juhul saate koos arvega ka juhised, kust ja millal on võimalik kaup kätte saada. Transpordikulusid sel juhul arvele ei lisandu.