Lugu
Personal
Garantii

Personal

Prindi
Sisukaart

Kuidas saavad kaks meest (just nii palju meid La Spa’s toimetabki) tegeleda tootearenduse, tootmise, kvaliteedikontrolli, logistika, raamatupidamise, müügi ja veel tuhande asjaga?
Vastus on tegelikult lihtne. Kui ratta leiutamine on kahtlemata üks olulisemaid leiutusi kogu inimkonna ajaloos, siis “outsourcingu” (ehk teenuste sisseostmise) väljamõtlemine on kahtlemata oluline murrang ettevõtluse seisukohalt lähtudes. Ja uskumatu küll, kuid see toimib. Mitte küll alati, aga – toimib. Peaasi, et oleks piisavalt neid proffe insenere, logistikuid, raamatupidajaid jne, kes vajalikke teenuseid hea hinna ja kõrge kvaliteeditasemega pakkuda suudaks/sooviks. Ja siis tuleb vaid endal mees olla, et kõik need erinevad profid oma vankri ette rakendada.

Kindel on ka see, et kui vaja (ja see vajadus kindlasti ka tekib), siis võtame kellegi veel kampa. Aga mitte enne. Iga kambajõmm kontoris tahab ju lisaks kõigele muule ka palka saada (ja mitte vähe). Ja kes see muu selle palga ikka maksab, kui maksumaksja (tõsi, meie puhul asendab tulumaksu mullivann ning nende ostmine ega hind ei ole õnneks riikliku vanniseaduse poolt kohustuslik).